Doğal taş tesbih ürünlerimiz ile doğal taşların enerjisini gün boyu üzerinizde hissedebilirsiniz. Doğal taşların her birinin kendine has özellikleri olduğu bilinir. Ametist taşı tesbih modellerimiz ile bu özellikleri yanınızda taşıyabilirsiniz. Ametist birçok pozitif yönü olan doğal taş olarak bilinir. Kötü ve negatif enerjiyi uzaklaştırmak ve korku halini giderdiğine inanılan ametist ile üretilen tesbihlerimize göz atabilirsiniz. Ametist tesbih aynı zamanda kişiyi maddi ve manevi bağımlılıklardan arındıran bir aura oluşturur. Bu aura sayesinde gün boyu pozitif hissedebilir ve kötü düşüncelerden uzaklaşabilirsiniz. Dergah Tesbih olarak tüm orijinal ürünlerimize her kesime uygun fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. 

Ametist Tesbih Özellikleri

Ametist tesbih özellikleri halk arasında bilinen pek çok madde barındırır. Radyasyondan ve negatif enerjiden korumakla beraber negatif düşünceleri de uzaklaştırdığı bilinir. Aynı zamanda kalp rahatsızlıklarına ve alerjiye iyi geldiği bilinmektedir. Ametist tesbih sayesinde bedeninizde bulunan fazla elektrik yükünü çeker ve beyin gücünü yükseltir. Bir diğer ametist tesbih faydaları arasında ise kan temizleyici özelliği gelmektedir. Göz rahatsızlıklarına da iyi geldiği bilinmektedir. Bu özellikleri barındıran ametist taşı ile sizler de elinizde gün boyu size iyi gelen bir tesbih taşıyabilirsiniz. Pozitif enerjinizi yükseltecek olan bu tesbih ile daima neşeli ve enerjik olabilirsiniz. Ametist taşı tesbih ve diğer doğal taş tesbih modelleri için sitemizi inceleyebilir ve anında alışverişe başlayabilirsiniz. 

Ametist Taşı Tesbih Fiyatları

Ametist tesbih içerdiği değerli doğal taş ile çeşitli özelliklere sahiptir. Bu taş usta işçilikle işlenerek tesbih olarak üretilir. Kullanılan taşın gramajı fiyatta etken olarak önemli rol oynayacaktır. Bu yüzden net bir fiyat almak için beğendiğiniz ametist taşı tesbih seçerek fiyat bilgisini edinebilirsiniz. Tamamen orjinal taş kullanılan ametist tesbih ürünlerimizde herhangi bir plastik içerik bulunmaz. Piyasada aşırı ucuza satılan ürünlerin sahte olduğunu göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu yüzden ametist tesbih özellikleri için orjinal ürünlere yönelmeniz gerekmektedir. Dergah Tesbih olarak ametist taşı tesbih ve diğer tüm orijinal doğal taş tesbihleri sizlere bol seçeneklerle sunmaya özen gösteriyoruz. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir