Dergah Tesbih – Doğal Taş Kolyeler ile Tarz Sahibi Olun

DOĞAL TAŞ KOLYELER

Doğal taş kolyeler pek çok çeşitleri ile satışa sunulmaktadır. Kolyeler çok fazla kullanılan eşyalardır ve aynı zamanda hediyelik eşyalar olarak da satın alınabilir. Mercan kolye muhteşem bir renge sahip olan ve aynı zamanda hafif yapısı bulunan bir kolye türüdür. Mercan kolye fiyatları ise kolinin türüne ve aynı zamanda modeline göre farklılık göstermektedir. Mercan kolye faydaları ile inanılmaz fazladır. Dalağın ve aynı zamanda kalbin kuvvetlenmesine yardımcı olur. Kişilerin saygınlıklarının güçlenmesini sağlar. Ruhsal yönden kişileri mutlu bir şekilde etkiler. Eğer kişide konsantrasyon eksikliği bulunuyor ise bu eksikliğin giderilmesini sağlar. Dengenin ve aynı zamanda sağlığın korunmasına yardımcı olur. Genel olarak pembe ve kırmızı renkli olanları tercih edilir. Mercan taşı kolye son derece hafiftir ve aynı zamanda renk olarak da muhteşemdir.

Kaplan Gözü Doğal Taş Kolyeler

doğal taş kolyeler
kaplan gözü doğal taş kolyeler

Kaplan gözü kolye çok fazla çeşitleri olan bir kolye türüdür. Genel olarak kahverengi renkte üretimi gerçekleştirilir ve aynı zamanda estetik bir görüntüsü vardır. Aynı zamanda sağlıklı olduğu da bilinmektedir. Özel tasarımları ile dikkat çekmektedir. Gümüş olan modeli de bulunmaktadır ve bu sebeple de son derece sağlam olduğu bilinmektedir. Kararma, yıpranma ve aynı zamanda sararma gibi olumsuz etmenler ile karşı karşıya kalmaz. Kaplan gözü taşı kolye çok kullanılan bir kolye türüdür ve hafif yapısı mevcuttur. Bunun yanı sıra hint akik kolye de çok fazla tercih edilen doğal taş kolyeler arasında yer alır. Bu model de çok ünlüdür ve aynı zamanda estetik bir görüntüye sahip olmakla birlikte çok hafiftir. 

Opal taşı kolye

Opal taşı kolye fiyatları bu kolyenin türüne ve aynı zamanda modeline göre değişiklik gösterir. Çok fazla model ve aynı zamanda renk seçeneği bulunmaktadır. Opal taşı kolye zihnin güçlenmesini sağlar ve aynı zamanda kişiye enerji veren bir kolye türüdür. Tutku ve sevginin de güçlenmesine yardımcı olduğu bilinmektedir. Pek çok hastalığa karşı korur ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Opal taşı kolye anlamı ise mutluluk şans saflık masumiyet umut ve aynı zamanda sevgidir.

 

AKSESUAR KATEGORİ YAZILARI İÇİN TIKLAYIN!
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir