Dekoratif Runner Masa Örtüsü Modelleri Nedir?

Dekoratif runner modelleri son zamanlarda oldukça yaygın olarak kullanılmaktadır. Sofralarınızın vazgeçilmez parçalarından biri olan ve adından sıkça söz ettiren dekoratif runner masa örtüsü modelleri oldukça şık bir görünüme sahiptir.

Dekoratif Runner Masa Örtüsü Modelleri Nedir ve Nerede Kullanılır?

Runner masa örtüleri, masaya serilen normal boyutlu masa örtülerinin üstüne serilen daha dar ve uzun yapıya sahip olan örtülerdendir. Eğer akşam için şık bir sofra hazırlamak isteyen kişiler tarafından kullanılan dekoratif runner masa örtüsü modelleri üzerine genel olarak sunumluklar ve süslemeler yerleştirilir.

Dekoratif Runner Masa Örtüsü Ne İşe Yarar?

Özellikle davet sofralarında kullanılan dekoratif runner masa örtüsü modelleri daha şık ve ferah bir görünüm elde etmek için tercih edilmektedir. Runner masa örtüsü modellerinin genel olarak dekorasyon amacı ile tercih edildikleri söylenebilir.

Runner masa örtüsü modelleri normal masa örtülerinden daha farklıdır. Masa örtüsü runner modelleri normal masa örtülerine nazaran daha dar ve uzundur. Runner modelleri masanızın daha şık ve güzel görünmesini sağlayan örtüler olarak dekorasyon modelleri içinde yer almaktadır.

Homefesto dekoratif runner modelleri özellikleri:

Kumaş runner modelleri dijital baskılı mikro petek kumaştan üretilmiştir. Leke tutmaz bir özelliği bulunmaktadır. Runner modellerin kenar detaylarında oryantal işleme bulunmaktadır. Homefesto runner modeller, baskı ve kumaş kalitesi olarak iki yıl garantilidir. Kolay temizlenebilir. Çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir ve ütülenebilir. Tasarım olarak değişik runner modelleri canlı ve gerçekçi 3D dijital baskılar ile sizlere sunulmaktadır. Dekoratif runner masa örtüsü modellerinin üretimde kullanılan iplik, boya ve ham maddeler; OEKO-TEX® Standard 100 sertifikasına sahiptir. OEKO-TEX Standard 100 sertifika sistemi; tekstil ürünlerinin tüm üretim aşamalarını -ham madde, ara ve son ürün- kapsayan bağımsız bir denetleme ve sertifikasyon sistemidir.

Şimdi gelin, runner fiyatları ve dekoratif runner masa örtüsü modellerine Homefesto online mağazamız üzerinden bir göz atalım.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir