Çocuk papyon, küçük beylerin kombinlerin tamamlayan en popüler aksesuarlardan biri haline geldi. Elbette ki her ebeveyn çocuklarını şık giydirmek ister. Bu durumda şıklığa şıklık katacak çocuk papyon çeşitleri devreye girmektedir. Gömlek ve pantolon kombinlerinin vazgeçilmez aksesuarı papyon ile çocuklarınızın kombinine şık bir dokunuş yapabilirsiniz. Beyaz gömlek üstüne siyah papyon minik çocuklarımızı tarz ve asil hale getirirken diğer renk seçenekleri olan çocuk papyon onlara daha da tatlılık katacaktır.

 

Erkek Çocuk Papyon Seçimi Nasıl Olmalıdır?  

 

ÇOCUK PAPYON
ÇOCUK PAPYON

Erkek çocuk papyon seçimi konusunda önemli hususlardan birisi de tabii ki çocuklarımızın rahatlığı. Özel günlerde takmış oldukları papyon hem onları sıkmamalı hem de şık olmalıdır. Şıklık ve kumaş denilince de akla ipek ve saten kumaşlar gelir. Saten kumaşlar parlak görüntüsü ile papyon modelleri arasında en şık ve asil gösteren kumaş seçeneğidir. Aynı zamanda arkası lastikli olan papyon modelleri onları sıkmayacak konforlu hissettirecektir. Bir diğer kumaş seçeneği ise keten kumaştan yapılan papyonlardır. Keten papyonlar da hem kumaş kalitesi ve yumuşaklığıyla şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. 

Kumaş seçimi kadar renk seçimi de büyük önem arz eder. Neyse ki her renkte bulunan papyon modelleri ile düz veya desenli tercihlerde bulunabilirsiniz. Özellikle albenisi ile en popüler bebek papyon modelleri arasında kırmızı papyon oldukça fazla tercih ediliyor. Rengarenk ve farklı desenlerde papyonları Cslkids’de bulabilirsiniz.

Papyon Fiyatları

 

Papyon fiyatları, yapacağınız kumaş seçimine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Aynı zamanda farklı markalara göre de değişkenlik gösteren papyon seçenekleri genel olarak hemen hemen her bütçeye hitap eden fiyatlara sahiptir. Genelde bir adet ile kalınmayan, farklı kombinler için farklı çeşitleri alınan papyonlarda kaliteyi uyguna almak önemlidir. Cslkids ailesi olarak uzun yıllardır sizleri kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle buluşturuyoruz. Ürün kalitesinden taviz vermediğimiz ürünlerimiz ile çocuklarınızın sağlığı bizler için önemli. Hemen hemen her ürün grubunu kolaylıkla bulabileceğiniz internet sitemize göz atarak keyifli ve kolay bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. 

 

NEDİR NASIL KULLANILIR?
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir