CİLT TEMİZLİĞİNİN OLMAZSA OLMAZI: TONİK ÇEŞİTLERİ

cilt tonik

Tonik çeşitleri cilt temizliği için üretilen özel losyonlardır. Bu losyonlar sayesinde ciltte bulunan lekeler ve kirlere karşı derinlemesine temizlik hedeflenir. Günlük düzenli olarak kullanılması önerilen tonik çeşitleri ile ciltte açılan gözenekler küçülerek kapanır. Yüz temizleme toniği kullanımı aslında günlük rutin yüz yıkama gibi düşünebilirsiniz. Ne kadar sağlıklı bir cilde sahip olmak istiyorsanız bunu o kadar düzen haline getirmelisiniz. Sıkılaştırıcı tonik olarak toniklere isim verilir ve bunun sebebi toniklerin bahsettiğimiz gözenek kapatıcı özelliğinden kaynaklanmaktadır. Sizlerde düzenli olarak yüz toniği kullanımı ile parlak ve arındırılmış bir cilde sahip olabilirsiniz. 

Cilt Tonikleri Nasıl Kullanılır?

 

tonik çeşitleri

Cilt tonik uygulaması yüzümüze kolaylıkla uygulayabildiğimiz bir işlemdir. Soğuk su ile 8:2 oranında karıştıracağınız tonik ile yüzünüzü 7-8 defa yıkayarak arınmış bir cilde sahip olabilirsiniz. Yağlı ciltler için tonik çeşitleri de kolaylık olarak benzer kullanımlara sahiptir. İçeriğinde bulundurduğu farklı özler sayesinde her cilde ve her soruna karşı tonik çeşitleri bulabilirsiniz. Karma ciltler için tonik modelleri yağlı veya kuru ciltler için fark etmeksizin kullanılabilir. İsteğe göre yüz temizleme cihazı ile kullanılan tonik çeşitleri daha kısa sürede daha iyi sonuçlar verebilmektedir. Sitemizde bulunan yüz temizleme cihazını inceleyerek sizlerde kısa sürede harika sonuçlara kavuşabilirsiniz. Lebody ile tüm yüz toniği ve cilt bakımı ürünlerine uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. 

Yüz Temizleme Toniği Fiyatları

 

Yüz temizleme toniği fiyatları ürün çeşidine göre değişiklik gösterebilmektedir. Yukarıda cilt tiplerine özel veya soruna odaklanan özütler içeren toniklerin olduğunu söylemiştik. Örnek olarak sıkılaştırıcı tonik ile temizleme toniğinin içeriği farklıdır. Bu nedenle arasında fiyat farklı oluşması gayet normal. Sizlerde öncelikle cildinizdeki problemi keşfederek soruna odaklı satın alımlar gerçekleştirebilirsiniz. Yüz toniği kategorisinde ürünleri inceleyerek fiyat bilgilerine rahatlıkla erişebilirsiniz. Hatta cildinizin sorununu biliyorsanız anında sipariş vererek farkı hemen görebilirsiniz. Tekrar hatırlatmakta fayda var ki tonik kullanımı düzenli olarak kullanılmalıdır. Kullanma bırakıldığında gözenekleriniz tekrar açılabilir ve siyah nokta ve kir barındırmaya devam edebilir. Lebody olarak en güvenilir ürünleri en uygun fiyatlar ile sunmaya özen gösteriyoruz. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir