ÇİÇEK DESENLİ BEBEK BADİSİ 

bebek badisi

Bebeklerin doğduğu andan itibaren, vücutlarını kimi zaman soğuktan korumak, kimi zaman bir kıyafeti tamamlayıcı parçalar olarak tercih edilen bebek badisi, bebeklerin tenine doğrudan temas eden pamuklu giysilerdir. Bu bebek kıyafetleri, uzun kollu yada kısa kollu veya sıfır kol olarak tercih edilebilir. Bebeğin üşümesini engelleyerek aynı zamanda sıcak havanın baskın halinden de vücudu koruyarak, bebeklerin sağlığını ön planda tutarak ve her mevsime uygun olarak üretilmektedir. Bu ürünler; bebeklerin sağlığı, hassasiyetleri ve konforları göz önünde bulundurularak üretilir.

Bebek Badisi Nedir?

Tanım olarak bebek badisi kıyafetleri, vücudu saran, krop ya da tam bel boyutlu, uzun ya da kısa kollu olmak üzere tercih edilir. Kıyafetlerin tamamlayıcı niteliğinde parçalar olduğunu belirtmek gerekir. Kimi zaman iç zıbın olarak tercih edilen ve diğer adı badi olan bu ürün, zıbın olarak üretilmesinin dışında, tek başına başka kıyafetlerle tercih edilebilecek üst kıyafetler olarak da tasarlanır.

Bebek Badilerini Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek kıyafetlerini seçerken özellikle bebeğinizin tenine doğrudan temas eden ürünlerin kumaşının sağlıklı olması ve kumaş üretiminde kullanılan boyaların sağlıklı olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bebek badisi alışverişlerinde ebeveynlere önerilen, yüzde yüz pamuk ile üretilen kıyafetleri tercih etmeleri yönündedir. Yüzde yüz pamuk olarak tercih edilen bebek badisi en iyi sonucu, bebeğinizi terletmemesidir. Aynı zamanda üşütmez ve tabii ki hassas ciltlerini tahriş etmez. Bu sebeple tüm bebek kıyafetlerinde olduğu gibi badilerde de pamuk kumaş detayına dikkat edilmesi gerekir.

Kıyafet Tamamlayıcısı Kız Bebek Badileri için En Doğru Adres Çıldırıns

Bebeklere badi alışverişi yaparken tam kalıp olmasına dikkat edilmelidir. Diğer kıyafetlerde olduğu gibi, badiler de büyük ya da küçük tercih edilmemelidir. Aksi halde çocuğun konforundan eksiltmiş olursunuz. Bu sebeple Çıldırıns’ta tam kalıp bebek badileri, vücuda tam oturma kriterini sağlayabilecek niteliktedir. Bununla birlikte her ne kadar tasarımı itibariyle vücudu sarmış olsa da  ya da tam kalıplarla vücuda tam oturması gerekse de bu kıyafetlerin kullanım sırasında bebeği bunaltmayan, hareket özgürlüğünü kısıtlamayan rahat bir kalıba sahip olması gerekmektedir. Çıldırıns’ın uzun kollu bebek badisi koleksiyonları ile tüm bu kriterleri aynı anda sağlayabilir, küçük hanımların ve küçük beylerin rahatlığına hitap eden ürünleri iç huzuruyla tercih edebilirsiniz. Çıtçıtlı bebek badisi ise hem rahat hem de kullanışlı bir parçadır.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir