Bebek bornoz sıkça ıslanan ve nemli kalabilen bir ürün olması nedeni ile kesinlikle sık sık yıkanmalı ve hijyenik şekilde kullanılmalıdır. Bebeğinizin sağlığı açısından önemli olan bu durumu doğru bir şekilde gerçekleştirmek gerekir. 

Bebek bornoz yıkarken fazla yüksek sıcaklıkta su kullanmak ürünün deforme olmasına, renklerin solmasına ve kumaşın yıpranmasına neden olur. Bu nedenle bebek bornoz ürününü dezenfekte etmek için yüksek sıcaklıkta su kullanmak yerine, kuruduktan sonra ütü buharı ile hijyen sağlamak ve bakterileri yok etmek çok daha doğru bir seçim olacaktır. 

Bebek Havlu Bornoz Nasıl Kullanılır?

Bebek havlu bornoz ürünlerini kullanmak son derece kolay ve rahattır. Öncelikle güzel ve rahatlatıcı bir duş bebeğiniz için en sağlıklı yoldur. Ilık bir duş sonrası bebeğinizin ıslak kalmaması için nazikçe bebeğinizi bebek havlu bornoz ürünleri ile sarmanız ve kurumasını sağlamanız gerekir. Ardından ıslanmış olan ve nemli kalmaması gereken bebek havlu bornoz ürünlerini kesinlikle kullanımdan hemen sonra doğal güneş ışığında kurumaya bırakmanız ve hava alacak bir yerde asarak kurutmanız sağlık açısından oldukça önemlidir. 

BEBEK BORNOZ
BEBEK BORNOZ

Doğru Çocuk Bornoz Seçimi

Doğru bir çocuk bornoz seçimini nasıl yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Çocukların da en az bebekler kadar hassas bir cildi olduğunu kesinlikle göz önünde bulundurmak gerekir. Doğal kumaşlardan üretilen ve sentetik olmayan çocuk bornoz çeşitlerini çocuğunuz için satın almak bu noktada sağlık açısından ciddi bir öneme sahiptir. Çocukların duştan sonra ıslak kalmaması ve rahat bir şekilde tazelendiklerini hissetmeleri için özenle üretilen çocuk bornoz modellerini Çıldırıns ile kolayca bulabilirsiniz. 

Bebek Bornoz Seti Neler İçerir?

Bebek bornoz seti içerisinde bebeğiniz için gereken birçok ürünü bir arada bulabilirsiniz. Özellikle de birbirinden şık modeller bulunan Çıldırıns bornoz setlerini de mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Her biri son derece kaliteli ve oldukça havalı tasarımlara sahip olan bebek bornoz seti çeşitleri ile bebeğinizin ılık ve rahatlatıcı bir duş sonrası bakımını yaparken bu bornozları giydirebilirsiniz. Güvenli ve hesaplı bir alışveriş imkanını sizlere sunan Çıldırıns en güzel bebek giyim ve aksesuar ürünleri ile şimdi sizlerle!

 

BEBEK KATEGORİ YAZILARI
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir