Bebek aksesuar modelleri, ailenin en kıymetlisi olan varlıkların hayatlarını kolaylaştırmak ve onların şirinliklerini artırmak için tasarlanan ürünlerdir. Aksesuarlar içinde özellikle yeni doğanlar için bebek bonesi farklı bir yere sahiptir. Kız çocuk boneleri, çocuklarını cıvıl cıvıl giydirmeyi seven anneler için çok şirin kombinlerin oluşmasına imkan vermektedir. 

 

Bebek Bonesi Modelleri ile Kombin Nasıl Oluşturulur?

 

Bebek bonesi, çocuğun aileye katılmasının ardından kullanılan ilk bebek aksesuar modeli olarak dikkat çekmektedir. Çok farklı renklerde ve modellerde üretilen bebek bonesi modelleri, kendi başına şirinlik abidesi olan bebeklerin çok daha güzel ve şirin görünmesinin yollarından biridir. 

Kız çocuk boneleri ile kombin oluşturmanın yolu renk ve model uyumunu doğru seçmekten geçmektedir. Söz konusu olan kız bebek olduğunda süslü görünmenin sınırı yoktur. Cıvıl cıvıl renklere sahip kısa elbise ve üstten kurdeleli bir ayakkabıya en uyumlu bone, zıt ancak hareketli renklerde bir bone olacaktır. Bebek çeşitli renklerde kıyafetlerle giydirilmişse, fiyonklu bir bebek bonesi en ideal tercih olacaktır. 

Eğer bebek sade tonlarda ve dikkat çekmeyecek şekilde giydirilmişse o zaman bebek aksesuar çeşitleri bunun paralelinde olmalıdır. Düz renklerde tercih edilecek bebek bonesi modelleri, kombinin tamamlanması için yeterlidir. 

Kız Çocuk Boneleri Şirin Olduğu Kadar Sağlıklı da Olmalıdır

 

bebek bonesi

Bebeklerin özellikle ilk birkaç yıllık dönemlerinde sağlıklarının korunması tamamen ebeveynlerin görevidir. Bu nedenle kız çocuk boneleri seçimi yapılırken kombin oluşturmada gösterilen hassasiyet sağlıklı ürünler olup olmadıkları konusunda da gösterilmelidir. Bone satın alınırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilip üretilmediği olmalıdır. Bone, bebeğin başını ve saçını sardığı için kesinlikle kimyasal kullanılmamalıdır. Bu, çocukta alerjik reaksiyonların oluşmasına yol açabilmektedir. Aynı zamanda bebeğin en fazla terleyen bölgesi baş kısmı olmaktadır. Bone üretiminde kumaşın pamuk ya da keten kullanılarak üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir.

Bebek bonesi modelleri, küçük çocuğun baş kısmının terlemesini önlemelidir. Bunu sağlarken nefes alan yapısı sayesinde de gelişimini engellememelidir. Muhtemel terleme durumlarında pamuklu kumaştan yapılan bone teri emecek ve baş bölgesini sürekli kuru tutacak özelliğe sahip olmaktadır. Siz de bebeğiniz için bone ile şık kombinler oluşturmak istiyorsanız Evşen Bebe ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır.

 

Kategori yazıları
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir