ALTIN KELEPÇE MODELLERİ İLE GÖZ ALICI BİR GÜZELLİK YARATIN

ALTIN KELEPÇE

Kadın için bir yatırım aracı olmasının ötesinde güzelliği pekiştiren eşsiz bir takı olan altın kelepçe modelleri, son derece geniş bir yelpazede üretilmektedir. Çok farklı modelleri bulunan altın kelepçe, kadınların vazgeçemediği aksesuarlar arasında en kıymetlileri olarak dikkat çekmektedir. Şık ve modern tasarımlarıyla dikkat çeken bir model olan kaburga bileklik tarzını ortaya koyan kadınların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. 

Altın Kelepçe Modelleri Takımın En Önemli Parçalarından Biridir!

Takı sektörünün amiral gemisi altın, altının da aksesuara dönüştüğü en özel parçalardan biri altın kelepçe modelleri olarak kabul edilmektedir. Doğrudan bileğe geçtiği için altın kelepçe olarak adlandırılan modelin çok farklı çeşidi bulunmaktadır. 

Kadınların her dönem mücevher koleksiyonları arasında bulunan kelepçe modellerinde en dikkat çeken modellerden biri kaburga kelepçe olarak kabul edilmektedir. Oldukça şık olan altın kelepçe modelleri, her ortamda takılabilmekte ve her kombine uyum sağlayabilmektedir. Zarif ve asil görünümü ile her dönem tercih edilen bu model, vintage takıların da göz bebekleri arasında olabilir.

ALTIN KELEPÇE

Kaburga Kelepçe ile Tek Bir Üründe Birden Fazla Modele Sahip Olunabilmektedir!

Kaburga kelepçe sade örneklerinin aksine, pırlanta ve değerli taşlarla da süslenebilmektedir. Adını da aldığı üzere birkaç sıralı altın halkalardan oluşan kaburga bileklik, süslendiği taşların değerine göre kıymetlenmektedir. Bu özelliği sayesinde özel günlerin ve davetlerin göz alıcı aksesuarlarından biri olan kaburga bileklik, 14, 22 ve 24 ayar altın kullanılarak hazırlanmaktadır. Farklı ayar seçenekleri ve kullanılan değerli taşlardaki değişkenlik nedeniyle bütçeyi sarsmadan sahip olunabilen kaburga kelepçe modelleri, kadınların tercihine göre farklı sayılarda takılabilmektedir. 

Kaburga bileklik, kullanıcısına şıklık ve zarafet katmasının yanı sıra son derece ideal bir yatırım aracı olarak da değerlendirilmektedir. Klasik bileziklerden uzaklaşıp, demode görünümü ortadan kaldıran altın kelepçe türleri sayesinde yatırım ile günlük kullanıma birlikte sahip olunabilmektedir. 

Siz de altının en görkemli haline ulaşmak, şık tasarımlı kaburga ve kelepçe modellerinin zarafetini deneyimlemek istiyorsanız en doğru seçim Altıntaş Online olacaktır. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir