20 KİŞİLİK PASTA YAPTIRMAK İSTEYENLERE TAVSİYELER

20 KİŞİLİK PASTA

Kutlama pastaları yaptırırken pastanın içeriği ve görüntüsü dışında kaç kişilik olacağı da önemlidir. Çünkü kutlamalar aile arasında olabildiği gibi çok kalabalık olarak da yapılabilir. Bu nedenle kişi sayısına yetecek şekilde yaptırılmalıdır. 

Kutlama pastaları genelde 10 kişilik pasta ya da 20 kişilik pasta gibi yaygın olarak tercih edilen boyutlarda hazırlanmaktadır. Tabi isteğe bağlı olarak kalabalık gruplara istenilen kişi sayısına uygun olarak hazırlanabilmektedir. 

İster 10 kişilik pasta ister 20 kişilik pasta olsun pasta seçiminde bazı tavsiyelere uymak gerekir. Mesela kutlamanızda farklı ikramlıklarda olacaksa küçük dilimler şeklinde 10 kişilik pastadan 20 küçük dilim pasta çıkarılabilir. Bu nedenle daha küçük bir pasta tercih edebilirsiniz. Bunun dışında eğer meyveli pasta seçecekseniz mutlaka mevsimi olan meyvelerden taze ürünleri seçmelisiniz. 

EVLİLİK YILDÖNÜMÜ PASTASI OLARAK KALPLİ PASTA

Özel olan tüm günler güzel bir kutlamayı hak eder. Kutlamalarınsa olmazsa olmazı kutlama pastaları olmaktadır. Sevdiklerimizle bir arada olduğumuz anları sevdiğimiz bu lezzetti tatlarla taçlandırmak isteriz.  İnsan hayatında kutlamaya değer birçok an vardır. Bunlardan ilk akla gelen doğum günü pastaları olsa da evlilik yıldönümü pastası da en çok yaptırılan kutlama pastaları çeşitlerinden olmaktadır. 

Özellikle kalpli pasta modelleri evlilik yıldönümlerinin en çok tercih edilen pastalarından birisidir. Sevdiklerinize kendilerini özel hissettirmek için bu kalpli pasta modelini tercih edebilirsiniz. Üstelik çikolata tutkunlarını aşkla buluşturan çikolatalı kalpli pasta seçeneğini de mutlaka denemelisiniz. 

KUTLAMA PASTALARI LİVA SHOP’TAN ALINIR

En özel anları keyifle kutlamak ancak lezzetli pastalarla mümkündür. Bu nedenle pastanın kaliteli ve taze olduğundan emin olunmalıdır. Liva Shop pastaneleri olarak birinci kalite malzemelerle ustalarımız tarafından hazırlanan pastalarımız damaklarınızda unutulmaz bir tat bırakacak. 

İster evlilik yıl dönümü pastası olarak kalpli pasta tercih edin, ister hafif ve fresh bir frambuazlı pasta, hepsinde Liva farkıyla tadına doyamayacaksınız. Web sitesi üzerinden meyveli veya çikolatalı seçiminizi yaparak ve kaç kişilik olacağını belirterek kolay ve hızlı bir şekilde siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişiniz tarafımıza düştükten sonra istediğiniz gün ve saate yetiştirmek kaydıyla en taze halinde adresinize teslim etmekteyiz. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir